mısırlı mustafa hoca // manevi rehber // Spiritueller Berater // Drs. Mustafa Yiğit
Tel: 0049 176 20015308 & 0049 231 2289890 & 0049 231 8479134
Her hastalığın bir çaresi, her derdin bir devası vardır, arayın yardı


Ziyaretçi Defteri Çalışmalarım  Mucize Dualar  Büyü - Sihir Çözümü Aşk Duaları  Cinli Hastalar İletişim

Mısırlı Mustafa Hoca

Ana Menüler

 

Alt Menüler

 

İbretler ve öğütler

Samimi İhlas
Mevlanadan Öğütler
Nasihat
Namaz
Ahiret Havayolları
 
..:: Şiir Köşesi ::..
 

 

DUYURU!
Basıma Hazırlık Safhasında Olan Eserlerimiz!
1-
Şeyh Abdurrahman Sami Efendi'nin Denediği/Tecrübe Ettiği Dua ve Azîmetler.
2- Sırlar İlmi, Vefk ve Tılsımlar
Aradığınız her konuda havas ilminin sırlarını ve kurallarını bulabileceğiniz bu iki muazzam eseri siz müşterilerimiz için Türkçe'ye çevirmeye başladık! Piyasaya sürülünce buradan bu ilmin meraklılarına duyuracağız.. Bizi takip ve tavsiye edin!
www.mustafahoca.com u takip ediniz!

Takıntı panikatak: (Obsesyon)

Ruhçulukta (spiritüalizm) ve ruhbilimde (psikoloji) farklı olarak tanımlanır ve farklı kavramları ifade etmek üzere kullanılır. Psikiyatri sözlüklerinde kısaca “yanlış olduğunu bildiğimiz halde kafamızdan atamadığımız, mantık ve muhakeme ile uzaklaştırılamayan, arzu edilmeyen saplantı halindeki fikirler” olarak tanımlanır. Ruhçulukta ise, “bir bedensiz ruhun bir bedenliyi (insanı) hükmedecek derecede etkisi altına alması” olarak tanımlanır.       Kaynak: B. R.Selm.
Sizinde doktorlardan çare bulamadığınız paniatak probleminiz versa bizi arayınız

Önemli Bir Hadis

"اعطواالأجير أجر٥ قبل أن تجفّ عرقه"
"Birisine bir iş yaptırdığınız (çalıştırdığınız) zaman o kişinin alın teri soğumadan ücretini (emeğinin karşılığını) ödeyiniz"'

Vefk
Vefk
Oku

Değerli ziyaretçilerimiz, inşallah bizleri arayanların memnun kaldıkları gibi inşallah sizlerinde memnun kalıp bundan böyle, medyum, hoca, fal, falcı, cinci, muskacı, büyücü, havascı, tarotçu, vefk hazırlama yada hazırlatma gibi ve yine yıldızname yada yıldıznameci vs arayıp kapı kapı dolaşmanıza gerek kalmayacak ve memnun kalıp bizleride memnuniyetle problemleri olanlara tavsiye edeceksiniz

 
 

 

200 Civarında Havas Kitabı İçin Buraya Tıklayınız!

Almanya içinden arayanlar için:

Tel: 0231-2289690 Tel: 0176.2001 53 08

Almanya dışından ve Türkiye'den   arayanlar:

Tel:0049 -176-2001 53 08

E-Mail: hocainfo@googlemail.com

Havas Kitapları için; AYSA YAYINEVİ 
Tel: 0380.524 44 88 Gsm: 0532-7776146

Hiç bilenlerle bilmeyenler eşit olurmu? Ayet

İnsanların en hayırlısı, insanlara en çok faydalı olandır Hz.Muhammed

 
Dünyada bir ilki başlattık! Dünyada bir ilki başlattık!

 Aşk Duası:

     Kuvvetli Celbiye, Sevgi, Aşk, Muhab­bet

Helâlin olan birini kendine celp ve teshîr etmek yada evini yuvasını terk eden birini gerisin geri yuvasına dönmeye mecbur etmek istersen muhabbete ait mesut bir saatte1 bu mübarek kasemi2 ihlas vAşk Duası:2- Kuvvetli Celbiye, Sevgi, Aşk, Muhab­bet: Helâlin olan birini kendine celp ve teshîr etmek yada evini yuvasını terk eden birini gerisin geri yuvasına dönmeye mecbur etmek istersen muhabbete ait mesut bir saatte1 bu mübarek kasemi2 ihlas ve samimiyetle 15 defa okuman yeterlidir.. Niyet ve kast ettiğin kişi her nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun şüphesiz döner yanına gelir3.. Lakin bu gibi durumlarda bu kasem 15 defadan fazla okunmamalı ve niyet edilen kişi dönmediği takdirde ısrarla kaseme devam edilmemelidir. Çünkü böyle bir durumda gelmesi talep edilen kişi gelecek durumda değilse helak olma durumu vardır.. Buda Allah katında azîm günahtır. Açıklanmayan bölümler için bakınız; e samimiyetle 15 defa okuman yeterlidir.. Niyet ve kast ettiğin kişi her nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun şüphesiz döner yanına gelir3.. Lakin bu gibi durumlarda bu kasem 15 defadan fazla okunmamalı ve niyet edilen kişi dönmediği takdirde ısrarla kaseme devam edilmemelidir. Çünkü böyle bir durumda gelmesi talep edilen kişi gelecek durumda değilse helak olma durumu vardır.. Buda Allah katında azîm günahtır.
 

Açıklanmayan bölümler için bakınız;

Mucize Dualar ve Davetler /Aşk Duaları / Mustafa Yiğit

 

AYSA YAYINEVİ Tel: 0380.524 44 88

Gsm: 0532-7776146
Aşk Duası; Kuvvetli Bir Celbiye Sıcaklık

 

Dilediğin bir kimseyi yanına getirmek yada evini yuvasını terk eden bir eşi geri yuvasına söndürmek , ayrılan iki kişiyi barıştırmak, birbirlerine kavuşturmak vb. niyetle aşağıdaki mübarek vefk sevgi ve muhabbete ait hayırlı bir saatte yazılır. Üzerine 7 defa kasem okunur ve niyet zikredilerek yakılır ise hakkında bu tertip uygulanan kişi her nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun döner gelir..

Not: vefk, 'Mucize dualar ve davetler / Aşk duaları' adlı kitabın 145. sayfasındadır.Aşk Duası:

         Sevgi ve muhabbete ait bir saatte[1] güzel kokan bir tütsü yakılarak, ..... defa ........ su üzerine okunur ve niyet edilen kimseye içirilirse kuvvetli bir sevgi meydana gelir.[2]

Noktalı yerler için bakınız;

Mucize Dualar ve Davetler /Aşk Duaları / Mustafa Yiğit

AYSA YAYINEVİ Tel: 0380.524 44 88

Gsm: 0532-7776146SEVGİ, MUHABBET, AŞK, HEYECAN


Aşağıdaki tılsım Zühre yada müşteri[1] yıldızının parlak bir saatinde iki adet yazılır ve birincisini talip olan kişi üzerinde taşır ve ikincisini de sevdiği kişinin yoluna gömerse aralarında kuvvetli bir sevgi ve aşk meydana gelir ve negatif bir etkiye uğramadıkları takdirde ömür boyu devam

eder. Tecrübe olunmuştur . Şüphe yoktur.


Not: Tılsım için Bakınız;

Mucize Dualar ve Davetler /Aşk Duaları / Mustafa Yiğit

AYSA YAYINEVİ Tel: 0380.524 44 88

Gsm: 0532-7776146Aşk Duası; DARGINI BARIŞTIRMAK VE MUHABBET İÇİN

Dargın olan iki kişiyi birbirine ısındırmak, barıştırmak ve aradaki soğukluğu sevgi muhabbet ve aşka dönüştürmek için alttaki tılsımlar herhangi bir muhabbet saatinde yazılır ve güzel kokulu bir tütsü ile tütsüledikten sonra niyet zikredilerek yakılırsa dargınlık ve kırgınlıktan eser kalmayıp yerini derin bir sevgi ve muhabbete bırakır.

Yazılacak tılsımlar için bakınız:

Not: Mucize dualar kitabının 206. sayfasına bakınız.Besmele ile aşk duası;

Belki Hiçbir dua bilmemiş olabilirsiniz. Öyleyse sadece besmele ile sevgilinizi kendinize ısındırabilirsiniz. Yedi sabah güneş doğarken besmelei şerif tatlı bir şey üzerine ....... defa okunur ve sevmesi talep edilen kimseye yedirilirse derin bir sevgi ve aşk meydana gelir

Noktalı yer için bakınız;

Mucize Dualar ve Davetler /Aşk Duaları / Mustafa Yiğit

AYSA YAYINEVİ Tel: 0380.524 44 88

Gsm: 0532-7776146


Aşk Duası : Evini Terk Eden Bir Eşi Geri Yuvasına Döndürmek İçin;

Evini yuvasını terk eden bir eşi geri yuvasına döndürmeyi murat edersen, ....... üzerine mesut bir saatte aşağıdaki tertibi yaz. Sonra bu ..... yak ve yanma esnasında da 313 defa ...... oku. Evini terk eden şahıs her nerede ise acele olarak döner yuvasına gelir.

Yazılacak tertip şudur;

Yazılmayan yerler için bakınız;

Mucize Dualar ve Davetler /Aşk Duaları / Mustafa Yiğit

AYSA YAYINEVİ Tel: 0380.524 44 88

Gsm: 0532-7776146
Aşk Duası :

Celbiye, Aşk, Muhabbet

   Evini, yuvasını terk edip giden bir eşi gerisin geri yuvasına döndürmeyi murat ettiğimiz zaman çarşamba gecesi aşağıda gelen isimler yazılır ve ..... ile tütsülenir üzerine aynı isimler ..... defa ...... [1] duasıyla birlikte okunur ve hakiki zeytin yağına batırılıp yakılır. Hakkında bu tertip uygulanan kimse her ne kadar inat olsa yada geri dönmeyecek bir düşman dahi olsa kısa zamanda döner yuvasına gelir..

Yazılacak isimler şunlardır;

 Bakınız; Mucize Dualar ve Davetler /Aşk Duaları / Mustafa Yiğit

AYSA YAYINEVİ Tel: 0380.524 44 88

Gsm: 0532-7776146Aşk Duası 5; Eşler arasında kuvvetli bir sevgi aşk için   

Eşlerden biri diğerine sevmese ona soğuk davransa, aşağıda gelen ayet ve esmalarla hazırlanmış olan tertip, miskianber mürekkebi ile sevgi ve muhabbete ait bir saatte yazılır ve dargın olan, soğuk davranan eşlere içirilir ise aralarında sonsuz bir sevgi, aşk ve muhabbet meydana gelir..

Yazılacak azimetler;

 Bakınız; Mucize Dualar ve Davetler /Aşk Duaları / Mustafa Yiğit

Türkiye; AYSA YAYINEVİ Tel: 0380.524 44 88

Gsm: 0532-7776146

Almanya; 0176-20015308
AİLE HUZURUNU TEMİN ETMEK İÇİN


Aile huzurunu temin için bu mübarek vefki şerif muhabbete ait bir saatte safran mürekkebi ile yazılır ve Aile fertlerinin isimleri de tablonun etrafına tevkil ile birlikte ilave edildikten sonra ailenin oturduğu evin kapısı üzerine koyulur yada oturdukları evin eşiğine veya evin girişinde uygun bir yere gömülürse fevkalade dâimî bir huzur ve muhabbet olur. Şeyh Mağribi Hz’leri bu vefki defalarca denediklerini ve her seferinde isabetli olduğunu beyan etmiştir.

Vefk için Bakınız; Mucize Dualar ve Davetler /Aşk Duaları / Mustafa Yiğit

AYSA YAYINEVİ Tel: 0380.524 44 88

Gsm: 0532-7776146

Almanya; 0176-20015308Eşler arasındaki soğukluğun kalkması ve yerine sevgi aşk ülfet ve muhabbet gelmesi için, aşağıda gelen mübarek dua muhabbete ait bir saatte yazılır ve üzerine de ..... defa aynı dua ve yâ .... ismi şerifi zikredildikten sonra geçimsiz, dargın olan eşlere içirilir yada işlerden sevmeyen soğuk davranan içerse diğerini derin bir aşk ve muhabbetle sever ve her arzusunu severek yerine getirir.


Noktalı yerler için bakınız;

Mucize Dualar ve Davetler /Aşk Duaları / Mustafa Yiğit

Türkiye: AYSA YAYINEVİ Tel: 0380.524 44 88

Gsm: 0532-7776146

Almanya; 0176-20015308Aşk Duası

Aile huzuru ve Kuvvetli Aşk, Muhabbet Tertibi


           Sevgi, aşk, muhabbet gibi konularda da ..... duası oldukça müessirdir ....... bir saatte yazılır. Sonra etrafına tevkil (allahümme ahrik kalbi fülan alâ hubbi filan) yazıldıktan sonra güzel kokan bir tütsü yakılarak ........ duası vefkin üzerine yirmi bir defa okunur ve talip bu tertibi üzerinde taşıdığı takdirde matlubu derin bir sevgi ve aşkla kendisine bağlanmış olur.
 


İki kişiyi evlendirmek için;

             İki kişiyi evlendirmek ve mutlu bir yuva kurmalarını temin etmek amacıyla; muhabbete ait bir saatte miski amber mürekkebi ile temiz bir kağıt üzerine yazılır.

Sonra bu vefkin üzerine on bir defa celcelutiyyeyi okunur ve her defasında ‘ Allâhümme elgı mehbbetî fî kalbi fülan bin fülâneh’ diye matlûbun ismi zikredilir. İşem bu şekilde tamamlandıktan sonra hazırlanan bu vefk su geçirmeyecek şekilde bir muşambaya sarıldıktan sonra talip üzerinde taşırsa; en kısa zamanda maksat ve muradına kavuşacağında (mutlu bir yuva kuracağında) hiç şüphe yoktur.. 


[1] Berhetiyye duasını detaylı şekilde ‘Gizli Sırların Keşfi’ adlı eserimizde bulabilirsiniz..[1] Bu saatleri ‘Şifa İncileri’ adlı eserimizden bakabilirsiniz.

 

[1]  Bu saatler; Şifa İncileri adlı eserimizin baş tarafında detaylı olarak açıklanmıştır.

[2] Sevgi, muhabbet ve aşk konusunda, ‘Gizli sırların keşfi, papaz büyüsü ve kara büyüye son!’ Adlı eserimizde çok sayıda denenmiş dualar, vefkler ve tılsımlar mevcuttur. İstiade edebilmeniz dileğiyle…

1Bu saatler üçlü set kitabımızda detaylı olarak gösterilmiştir

2Bu kasem duası 'Mucize Dualar ve davetler / Aşk duaları' adlı kitabımızın 145. sayfasındadır.

3 Sevgi, muhabbet, aşk konusunda ‘GİZLİ SIRLARIN KEŞFİ, PAPAZ BÜYÜSÜ VE KARA BÜYÜYE SON! Adlı eserimizde çok sayıda denenmiş dua, ayet, vefk ve tılsım mevcuttur.

100 den Fazla Kitap İçin Buraya Tıklayınız!

 

  E-Mail: infohoca @googlemail.com


                                                    Medyum Mısırlı Mustafa Hoca
                                                                   


 

DİKKAT!

 

 

Avrupadan arayanlar kitap siparişi için bizimle irtibata geçebilirler. Türkiyeden aranlar türkçe havas (muska, tılsım, büyü, nazar, yıldızname vb) kitaplarını AYSA YAYINEVİnden satın alabilirler

Tel: 0380.524 44 88 Gsm: 0532.777 61 46

Dini kitaplar, dua, havas, ruhani ilimlerle ilgili eserler. Bilgisayar yazısı ve özel hat ile yazılmış kuranı kerimler ve birçok baharat çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.

 

   Güzel bir söz
Üç haslet vardır ki; bunlar insan oğlunun şerefli olduğunu kanıtlar.
1-Başına gelen musibetlerden şikayetçi olmamak,
2- Ağrı ve kederden dolayı dert yanmamak,
3- Diliyle kendisini övmemek..

                 Ebu Derda...

Arayın Yıldıznamenize bakalım!!!

 

 

Mısırlı Mustafa Hoca

Dualar ve Zikirler
Şahmeran Duası
Tahassun  korunma
Zikir - Lâilâhe illallah Selatı Münciye
Kutsal Aylar ve Günler
Hıdırellez Günü
Mevlit Kandili
Önemli Linkler
Yayınevleri
Emlak
Kitap-Baharat-Yayınevi

Satılık - Emlak

Önemli Bir hatırlatma;

Çok değerli ve muhterem Kardeşlerim, sayfamızı okuyan herkes bizleri az çok tanıyorlar. Biz acizane karınca kararınca Allah ve Resûlünün yolunda yürümeye gayret ediyoruz.. Her meslekte olduğu gibi ne yazıkki bu meslekte de bu ilmi kötüye kullanan ve tamamen ticarete döken bazı zavallılar bizleride kendileri gibi zannederek hakkımızda ileri geri konuşup dedikodu uydurabilirler. Kesinlikle biz büyücü değiliz, hatta medyum, falcı filanda değiliz. Onların çalışmalarıda tamamen bizimkinden farklıdır..Bu ilmin ticaretinide yapmıyoruz! Ayrıca kimsenin namusunda, parasında, malında mülkünde gözümüz olmaz, bu güne kadarda olmamıştırda..(Yıllardır Almanya'da ofisimiz mevcuttur ve bu güne kadar yalnız gelen bayanları dahi kabul etmedik) Bu notu buraya yazmamın nedeni ise; kesinlikle başkalarını karalamak değildir. Piyasadaki bazı bu işi kötüye kullananların yaptıkları çirkinliklerden korkanlar, bizleri arayıp artık medyumları hatta hocaları aramaya çekiniyoruz.. bu işi kötüye kullananlar çoğaldı diye dert yanmaktadırlar.. Bizleri her zaman güvenle arayabilir ve hakkımızda herhangi uygunsuz bir şey görür ve işitir, okursanız direk bize sormadan yada bizim kim olduğumuzu, bu ilmi nerde nasıl öğrendiğimizi, ve gerçekten üniversite tahsilimizi MISIR'da yapıp yapmadığımızı detaylı olarak araştırmadan kararınızı vermeyiniz! Piyasada Allah'dan korkmayan ve haramı helalı düşünmeyen çok insan var.. Olurya bizde insanız, bizimde eksiklerimiz olabilir, her zaman tavsiye ve önerilerinize açığız..Yine bazılarıda MSN'den bakım yaparmısınız diyorlar biz MSN filan kullanmıyoruz.. Maalesef MSN'de oyalanacak zamanımızda yok. Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun

 

 

Hizmet, Dürüstlük, Özgüven

Web Sitemiz ve Hizmetimiz YASAL'dır

««Banka hesap no (kontonummer) için tıkla»»

 |   |  |  |   |